Zaujaly Vás některé naše služby?

Pošlete nám vaše požadavky a my Vás budeme kontaktovat. Rádi Vám zdarma připravíme nezávaznou cenovou nabídku.


Průběh Prací
  /  Průběh Prací

1 krok:
Prvotní schůzka.

Na základě Vaší nezávazné poptávky se provádí prvotní schůzka, která slouží k vzájemnému seznámení, vyjasnění rozsahu zakázky, Vašich potřeb a přání. Po schůzce připravíme cenovou nabídku s detailním rozpisem nabízených služeb, cenou a termíny provedení.

2 krok:
Dispoziční návrh.

Návrh dispozičního řešení interiéru pro optimální užívání prostoru, rozmístění nábytku, osvětlení, dekorační prvků, případně i stavební změny. Výsledkem je půdorysné zobrazení místnosti.

3 krok:
Styl interiéru.

Jedná se o definování stylu a následně i barevné a materiálové řešení interiéru. Tento krok slouží k vyjasnění preferencí barev a materiálů, které se budou v interiéru vyskytovat. Výsledkem je zobrazení místnosti a 3D vizualizace.

4 krok:
Výběr nábytku.

Volbou správného nábytku dáváme tvář celému interiéru. Výběr závisí na oblíbenosti, pocitech, a nakonec rozhoduje samozřejmě design. Důležitá je hlavně kvalita a životnost. V některých případech připravujeme komplexní projektovou dokumentaci nábytků na míru pro truhláře. Nabízíme i design kovovýroby a kovového nábytku na míru včetně zpracování technických podkladů pro zámečnickou výrobu.

5 krok:
Realizace.

Po vytvoření návrhu můžeme na žádost zákazníka spolupracovat při samotné realizaci projektu interiéru. Nabízíme kompletní realizace interiéru včetně zajištění řemeslných prací. Autorský dozor v průběhu celé realizace interiéru. Zadávání prací subdodavatelským firmám (stavební firmy, truhláři, podlaháři, elektroinstalace apod.)
Veškeré naši služby mohou být po dohodě poskytovány i jednotlivě.

Napište vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat