Zaujaly Vás některé naše služby?

Pošlete nám vaše požadavky a my Vás budeme kontaktovat. Rádi Vám zdarma připravíme nezávaznou cenovou nabídku.  Průběh Prací
    /  Průběh Prací

  1 krok:
  Prvotní schůzka.

  Na základě Vaší nezávazné poptávky se provádí prvotní schůzka, která slouží k vzájemnému seznámení, vyjasnění rozsahu zakázky, Vašich potřeb a přání. Po schůzce připravíme cenovou nabídku s detailním rozpisem nabízených služeb, cenou a termíny provedení.

  2 krok:
  Dispoziční návrh.

  Návrh dispozičního řešení interiéru pro optimální užívání prostoru, rozmístění nábytku, osvětlení, dekorační prvků, případně i stavební změny. Výsledkem je půdorysné zobrazení místnosti.

  3 krok:
  Styl interiéru.

  Jedná se o definování stylu a následně i barevné a materiálové řešení interiéru. Tento krok slouží k vyjasnění preferencí barev a materiálů, které se budou v interiéru vyskytovat. Výsledkem je zobrazení místnosti a 3D vizualizace.

  4 krok:
  Výběr nábytku.

  Volbou správného nábytku dáváme tvář celému interiéru. Výběr závisí na oblíbenosti, pocitech, a nakonec rozhoduje samozřejmě design. Důležitá je hlavně kvalita a životnost. V některých případech připravujeme komplexní projektovou dokumentaci nábytků na míru pro truhláře. Nabízíme i design kovovýroby a kovového nábytku na míru včetně zpracování technických podkladů pro zámečnickou výrobu.

  5 krok:
  Realizace.

  Po vytvoření návrhu můžeme na žádost zákazníka spolupracovat při samotné realizaci projektu interiéru. Nabízíme kompletní realizace interiéru včetně zajištění řemeslných prací. Autorský dozor v průběhu celé realizace interiéru. Zadávání prací subdodavatelským firmám (stavební firmy, truhláři, podlaháři, elektroinstalace apod.)
  Veškeré naši služby mohou být po dohodě poskytovány i jednotlivě.

  Napište vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat